Για να δείτε τις τιμές
Κωδικός προϊόντος: A-626-0-0-S-0
150 τεμ.
Barcode: 8698651104639
| Επικεφαλής Διάμετρος | 5.5 mm |
| Ύψος κεφαλής | 1.7 mm |
| Γωνία βύθισης | 80° |
| Drive Style | PH Philips |
| Drive Style | PH-1 |
| Τύπος κεφαλής | Flat |
| Προφίλ επίπεδης κεφαλής | Πρότυπο |
| Τύπος συμβουλής | |
| Διατομή στελέχους | Round |
| Για χρήση σε | Λαμαρίνα |
| Μέγεθος νήματος | M2.9 |
| Fully Threaded | μερικώς Threaded |
| Κατεύθυνση νήματος | Δεξί χέρι |
| Μέγιστο πάχος διάτρησης | 0.65 mm |
| Μέθοδος αξιοποίησης | Self Tapping |
| Τύπος βίδας βιδώματος | C |
| Υλικό | 20 Mn-B4 |
| Θερμική επεξεργασία | Carbonitration |
| Σκληρότητα | Min.450 Hv0.3 |
| Σύστημα μέτρησης | Μετρική |
| Προδιαγραφές που πληρούνται | DIN 7982 |
| Δοκιμή αλατιού | 72 HRS |
| Μήκος | 40 mm |
| Προστασία επιφάνειας | Μεταλλικό A2F Cr+3 /Μαύρο A2S Cr+3 |
Όλα τα προϊόντα Solidshell Enclosures καλύπτονται από την εγγύηση ποιότητάς μας. Τα προϊόντα μπορούν να επιστραφούν εντός 14 ημερών από την παράδοση στην αρχική τους κατάσταση και συσκευασία. Τα προϊόντα με CNC κατεργασία ή τροποποιήσεις ενδέχεται να έχουν διαφορετικούς όρους επιστροφής. Επικοινωνήστε μαζί μας για λεπτομέρειες.
Δεν υπάρχουν ακόμη κριτικές σε αυτή την κατηγορία.