Για να δείτε τις τιμές
Κωδικός προϊόντος: A-632-0-0-M-0
250 τεμ.
Barcode: 8698651110968
| Επικεφαλής Διάμετρος | 7,5 mm |
| Ύψος κεφαλής | 2.6 mm |
| Drive Style | PH Philips |
| Drive Style | PH-2 |
| Τύπος κεφαλής | Round |
| Τύπος συμβουλής | Blunt End |
| Διατομή στελέχους | Round |
| Για χρήση σε | Πλαστικό |
| Στυλ στρογγυλεμένης κεφαλής | Pan |
| Προφίλ στρογγυλεμένης κεφαλής | Πρότυπο |
| Μέγεθος νήματος | M4 |
| Fully Threaded | Fully Threaded |
| Κατεύθυνση νήματος | Δεξί χέρι |
| Τύπος βίδας βιδώματος | F |
| Υλικό | 20 Mn-B4 |
| Θερμική επεξεργασία | Carbonitration |
| Σκληρότητα | Min.450 Hv0.3 |
| Σύστημα μέτρησης | Μετρική |
| Χώρα προέλευσης | Türkiye |
| Προδιαγραφές που πληρούνται | DIN 7981 |
| Μήκος | 16 mm |
| Προστασία επιφάνειας | Μεταλλικό A2F Cr+3 /Μαύρο A2S Cr+3 |
Όλα τα προϊόντα Solidshell Enclosures καλύπτονται από την εγγύηση ποιότητάς μας. Τα προϊόντα μπορούν να επιστραφούν εντός 14 ημερών από την παράδοση στην αρχική τους κατάσταση και συσκευασία. Τα προϊόντα με CNC κατεργασία ή τροποποιήσεις ενδέχεται να έχουν διαφορετικούς όρους επιστροφής. Επικοινωνήστε μαζί μας για λεπτομέρειες.
Δεν υπάρχουν ακόμη κριτικές σε αυτή την κατηγορία.