Για να δείτε τις τιμές
Κωδικός προϊόντος: A-656-0-0-M-0
300 τεμ.
Barcode: 8698651114256
| Επικεφαλής Διάμετρος | 6 mm |
| Ύψος κεφαλής | 2.4 mm |
| Drive Style | PH Philips |
| Drive Style | PH-1 |
| Τύπος κεφαλής | Round |
| Στυλ στρογγυλεμένης κεφαλής | Pan |
| Προφίλ στρογγυλεμένης κεφαλής | Πρότυπο |
| Σύστημα μέτρησης | Μετρική |
| RoHS | Συμμόρφωση με την οδηγία RoHS (2015/863/ΕΕ) |
| RoHS | Συμμόρφωση με την οδηγία RoHS (2015/863/ΕΕ) |
| REACH | Συμμόρφωση με τον κανονισμό REACH |
| REACH | Συμμόρφωση με τον κανονισμό REACH |
| Χώρα προέλευσης | Türkiye |
| Προδιαγραφές που πληρούνται | DIN 7985 |
| Μέγεθος νήματος | M3 |
| Πήδημα νήματος | 0,5 mm |
| Fully Threaded | Fully Threaded |
| Τύπος νήματος | Μετρική |
| Απόσταση νήματος | Coarse |
| Εφαρμογή νήματος | Τάξη 6h |
| Υλικό | 20 Mn-B4 |
| Σκληρότητα | Δεν αξιολογείται |
| Μήκος | 8 mm |
Όλα τα προϊόντα Solidshell Enclosures καλύπτονται από την εγγύηση ποιότητάς μας. Τα προϊόντα μπορούν να επιστραφούν εντός 14 ημερών από την παράδοση στην αρχική τους κατάσταση και συσκευασία. Τα προϊόντα με CNC κατεργασία ή τροποποιήσεις ενδέχεται να έχουν διαφορετικούς όρους επιστροφής. Επικοινωνήστε μαζί μας για λεπτομέρειες.
Δεν υπάρχουν ακόμη κριτικές σε αυτή την κατηγορία.