Για να δείτε τις τιμές
Κωδικός προϊόντος: PS-401-12-0-N-0
500 τεμ.
Barcode: 2416700185035
| Επικεφαλής Διάμετρος | 7,5 mm |
| Ύψος κεφαλής | 3.2 mm |
| Drive Style | PH Philips |
| Drive Style | PH-1 |
| Τύπος κεφαλής | Round |
| Στυλ στρογγυλεμένης κεφαλής | Pan |
| Προφίλ στρογγυλεμένης κεφαλής | Πρότυπο |
| Μέγεθος νήματος | M4 |
| Πήδημα νήματος | 0.7 mm |
| Fully Threaded | Fully Threaded |
| Απόσταση νήματος | Coarse |
| Εφαρμογή νήματος | Τάξη 6h |
| Σύστημα μέτρησης | Μετρική |
| RoHS | Συμμόρφωση με την οδηγία RoHS (2015/863/ΕΕ) |
| REACH | Συμμόρφωση με τον κανονισμό REACH |
| Χώρα προέλευσης | Türkiye |
| Υλικό | PA6 %30GF (ενισχυμένο με ίνες γυαλιού) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40° / +120° |
PS-401 M4x0.7-16 mm.pdf
PS-401 M4x0.7-20 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-20 mm.STEP
3D
PS-401 M4x0.7-16 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-14 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-14 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-12 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-12 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-10 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-10 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-8 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-8 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-6 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-6 mm.STEP
PS-401-PDF
Όλα τα προϊόντα Solidshell Enclosures καλύπτονται από την εγγύηση ποιότητάς μας. Τα προϊόντα μπορούν να επιστραφούν εντός 14 ημερών από την παράδοση στην αρχική τους κατάσταση και συσκευασία. Τα προϊόντα με CNC κατεργασία ή τροποποιήσεις ενδέχεται να έχουν διαφορετικούς όρους επιστροφής. Επικοινωνήστε μαζί μας για λεπτομέρειες.
Δεν υπάρχουν ακόμη κριτικές σε αυτή την κατηγορία.