Για να δείτε τις τιμές
Κωδικός προϊόντος: VD-425-6-0-S-C
250 τεμ.
Barcode: 8698651439151
| Μέγεθος νήματος | M2,5 |
| Πήδημα νήματος | 0,45 mm |
| Fully Threaded | Fully Threaded |
| Τύπος νήματος | Μετρική |
| Απόσταση νήματος | Coarse |
| Εφαρμογή νήματος | Τάξη 6h |
| Κατεύθυνση νήματος | Δεξί χέρι |
| Επικεφαλής Διάμετρος | 4.7 mm |
| Ύψος κεφαλής | 1.5 mm |
| Γωνία βύθισης | 90° |
| Drive Style | PH Philips |
| Τύπος κεφαλής | Flat |
| Προφίλ επίπεδης κεφαλής | Πρότυπο |
| Σύστημα μέτρησης | Μετρική |
| Προδιαγραφές που πληρούνται | DIN 965 |
| RoHS | Συμμόρφωση με την οδηγία RoHS (2015/863/ΕΕ) |
| REACH | Συμμόρφωση με τον κανονισμό REACH |
| Χώρα προέλευσης | Türkiye |
| Υλικό | 20 Mn-B4 |
| Θερμική επεξεργασία | Όχι |
| Σκληρότητα | Δεν αξιολογείται |
| Μήκος | 6 mm |
| Προστασία επιφάνειας | Μεταλλικό A2F Cr+3 /Μαύρο A2S Cr+3 |
Όλα τα προϊόντα Solidshell Enclosures καλύπτονται από την εγγύηση ποιότητάς μας. Τα προϊόντα μπορούν να επιστραφούν εντός 14 ημερών από την παράδοση στην αρχική τους κατάσταση και συσκευασία. Τα προϊόντα με CNC κατεργασία ή τροποποιήσεις ενδέχεται να έχουν διαφορετικούς όρους επιστροφής. Επικοινωνήστε μαζί μας για λεπτομέρειες.
Δεν υπάρχουν ακόμη κριτικές σε αυτή την κατηγορία.