Om prijzen te zien
Productcode: A-625-0-0-S-0
250 stuks
Barcode: 8698651104622
| Hoofd Diameter | 5,5 mm |
| Hoofd Hoogte | 1.7 mm |
| Verzinkhoek | 80° |
| Stijl van aandrijving | PH Philips |
| Stijl van aandrijving | PH-1 |
| Type hoofd | Flat |
| Profiel met platte kop | Standaard |
| Tip Type | |
| Schacht doorsnede | Rond |
| Voor gebruik in | Plaatmetaal |
| Draadgrootte | M2.9 |
| Volledig bedraad | gedeeltelijk bedraad |
| Draadrichting | Rechterhand |
| Maximale boordikte | 0.65 mm |
| Tikmethode | Zelftappen |
| Type tapschroef | C |
| Materiaal | 20 Mn-B4 |
| Warmtebehandeling | Carbonitratie |
| Hardheid | Min.450 Hv0.3 |
| Systeem van metingen | Metrisch |
| Specificaties | DIN 7982 |
| Zout Test | 72 HRS |
| Lengte | 32 mm |
| Oppervlaktebescherming | Metallic A2F Cr+3 /Zwart A2S Cr+3 |
Alle Solidshell Enclosures-producten vallen onder onze kwaliteitsgarantie. Producten kunnen binnen 14 dagen na levering worden geretourneerd in hun originele staat en verpakking. Op maat bewerkte of gemodificeerde producten kunnen afwijkende retourvoorwaarden hebben. Neem contact met ons op voor meer informatie.
Nog geen beoordelingen in deze categorie.