Om prijzen te zien
Productcode: A-647-0-0-M-0
250 stuks
Barcode: 8698651111811
| Hoofd Diameter | 6 mm |
| Hoofd Hoogte | 2.4 mm |
| Stijl van aandrijving | PH Philips |
| Stijl van aandrijving | PH-1 |
| Type hoofd | Rond |
| Afgeronde hoofdstijl | Pan |
| Profiel met afgeronde kop | Standaard |
| Draadgrootte | M3 |
| Draadsteek | 0,5 mm |
| Volledig bedraad | Volledig bedraad |
| Type draad | Metrisch |
| Draadafstand | Grof |
| Thread Fit | Klasse 6h |
| Systeem van metingen | Metrisch |
| RoHS | Conform RoHS (2015/863/EU) |
| REACH | Voldoet aan REACH |
| Land van herkomst | Türkiye |
| Specificaties | DIN 7985 |
| Materiaal | 20 Mn-B4 |
| Hardheid | Niet beoordeeld |
| Lengte | 25 mm |
Alle Solidshell Enclosures-producten vallen onder onze kwaliteitsgarantie. Producten kunnen binnen 14 dagen na levering worden geretourneerd in hun originele staat en verpakking. Op maat bewerkte of gemodificeerde producten kunnen afwijkende retourvoorwaarden hebben. Neem contact met ons op voor meer informatie.
Nog geen beoordelingen in deze categorie.