Az árak megtekintéséhez
Termékkód: A-637-0-0-S-0
1250 db
Vonalkód: 8698651111026
| Fejátmérő | 4.2 mm |
| Fejmagasság | 1.8 mm |
| Drive Style | PH Philips |
| Drive Style | PH-1 |
| Fej típusa | Round |
| Tipp típusa | mutatott |
| Szár keresztmetszet | Round |
| A következő országokban történő felhasználásra | Fémlemez |
| Lekerekített fej stílus | Pan |
| Lekerekített fej profil | Standard |
| Menetméret | 2.2 mm |
| Teljesen menetes | Teljesen menetes |
| Menetirány | Jobb kéz |
| Maximális fúrási vastagság | 0.65 mm |
| Csapolási módszer | Öncsapolás |
| Tapping Screw Type | C |
| Anyag | 20 Mn-B4 |
| Hőkezelés | Carbonitration |
| Keménység | Min.450 Hv0.3 |
| Mérési rendszer | Metrikus |
| Származási ország | Türkiye |
| Megfelelő specifikációk | DIN 7981 |
| Hosszúság | 4.5 mm |
| Felületvédelem | Fém A2F Cr+3 /fekete A2S Cr+3 |
Minden Solidshell Enclosures termékre minőségi garanciánk vonatkozik. A termékek a kézbesítéstől számított 14 napon belül, eredeti állapotukban és csomagolásukban visszaküldhetők. Az egyedileg megmunkált vagy módosított termékekre eltérő visszaküldési feltételek vonatkozhatnak. Részletekért vegye fel velünk a kapcsolatot.
Még nincs értékelés ebben a kategóriában.