Az árak megtekintéséhez
Termékkód: A-626-0-0-S-0
150 db
Vonalkód: 8698651104639
| Fejátmérő | 5,5 mm |
| Fejmagasság | 1.7 mm |
| Süllyesztési szög | 80° |
| Drive Style | PH Philips |
| Drive Style | PH-1 |
| Fej típusa | Lapos |
| Lapos fej profil | Standard |
| Tipp típusa | |
| Szár keresztmetszet | Round |
| A következő országokban történő felhasználásra | Fémlemez |
| Menetméret | M2.9 |
| Teljesen menetes | részben menetes |
| Menetirány | Jobb kéz |
| Maximális fúrási vastagság | 0.65 mm |
| Csapolási módszer | Öncsapolás |
| Tapping Screw Type | C |
| Anyag | 20 Mn-B4 |
| Hőkezelés | Carbonitration |
| Keménység | Min.450 Hv0.3 |
| Mérési rendszer | Metrikus |
| Megfelelő specifikációk | DIN 7982 |
| Sóteszt | 72 HRS |
| Hosszúság | 40 mm |
| Felületvédelem | Fém A2F Cr+3 /fekete A2S Cr+3 |
Minden Solidshell Enclosures termékre minőségi garanciánk vonatkozik. A termékek a kézbesítéstől számított 14 napon belül, eredeti állapotukban és csomagolásukban visszaküldhetők. Az egyedileg megmunkált vagy módosított termékekre eltérő visszaküldési feltételek vonatkozhatnak. Részletekért vegye fel velünk a kapcsolatot.
Még nincs értékelés ebben a kategóriában.