Az árak megtekintéséhez
Termékkód: A-603-0-0-S-0
500 db
Vonalkód: 8698651103243
| Menetméret | M3 |
| Thread Pitch | 0,5 mm |
| Teljesen menetes | Teljesen menetes |
| Szál típus | Metrikus |
| Menettávolság | Durva |
| Thread Fit | 6h osztály |
| Menetirány | Jobb kéz |
| Fejátmérő | 5.4 mm |
| Fejmagasság | 1.65 mm |
| Süllyesztési szög | 90° |
| Drive Style | PH Philips |
| Drive Style | PH-1 |
| Fej típusa | Lapos |
| Lapos fej profil | Standard |
| Mérési rendszer | Metrikus |
| RoHS | RoHS (2015/863/EU) megfelelőség |
| REACH | REACH-kompatibilis |
| Származási ország | Türkiye |
| Megfelelő specifikációk | DIN 965 |
| Anyag | 20 Mn-B4 |
| Hőkezelés | Nincs |
| Keménység | Nem minősített |
| Hosszúság | 8 mm |
| Felületvédelem | Fém A2F Cr+3 /fekete A2S Cr+3 |
Minden Solidshell Enclosures termékre minőségi garanciánk vonatkozik. A termékek a kézbesítéstől számított 14 napon belül, eredeti állapotukban és csomagolásukban visszaküldhetők. Az egyedileg megmunkált vagy módosított termékekre eltérő visszaküldési feltételek vonatkozhatnak. Részletekért vegye fel velünk a kapcsolatot.
Még nincs értékelés ebben a kategóriában.