Az árak megtekintéséhez
Termékkód: PS-306-0-0-B-0
500 db
Vonalkód: 8698651120776
| Fejátmérő | 5,5 mm |
| Fejmagasság | 2 mm |
| Drive Style | PH Philips |
| Drive Style | PH-1 |
| Fej típusa | Round |
| Lekerekített fej stílus | Pan |
| Lekerekített fej profil | Standard |
| Menetméret | M3 |
| Thread Pitch | 0,5 mm |
| Teljesen menetes | Teljesen menetes |
| Menettávolság | Durva |
| Thread Fit | 6h osztály |
| Mérési rendszer | Metrikus |
| RoHS | RoHS (2015/863/EU) megfelelőség |
| REACH | REACH-kompatibilis |
| Származási ország | Türkiye |
| Anyag | PA6 %30GF (üvegszállal megerősített) |
| Működési hőmérséklet | -40° / +120° |
Minden Solidshell Enclosures termékre minőségi garanciánk vonatkozik. A termékek a kézbesítéstől számított 14 napon belül, eredeti állapotukban és csomagolásukban visszaküldhetők. Az egyedileg megmunkált vagy módosított termékekre eltérő visszaküldési feltételek vonatkozhatnak. Részletekért vegye fel velünk a kapcsolatot.
Még nincs értékelés ebben a kategóriában.