Az árak megtekintéséhez
Termékkód: PS-501-20-Y-N-0
500 db
Vonalkód: 2416700186001
| Fejátmérő | 8.8 mm |
| Fejmagasság | 3.7 mm |
| Drive Style | PH Philips |
| Drive Style | PH-2 |
| Fej típusa | Round |
| Lekerekített fej stílus | Pan |
| Lekerekített fej profil | Standard |
| Menetméret | M5 |
| Thread Pitch | 0.8 mm |
| Teljesen menetes | Teljesen menetes |
| Menettávolság | Durva |
| Thread Fit | 6h osztály |
| Mérési rendszer | Metrikus |
| RoHS | RoHS (2015/863/EU) megfelelőség |
| REACH | REACH-kompatibilis |
| Származási ország | Türkiye |
| Anyag | PA6 %30GF (üvegszállal megerősített) |
| Működési hőmérséklet | -40° / +120° |
PS-501 M5x0.8-20 mm.pdf
3D
PS-501 M5x0.8-20 mm.STEP
PS-501 M5x0.8-16 mm.pdf
3D
PS-501 M5x0.8-16 mm.STEP
PS-501 M5x0.8-14 mm.pdf
3D
PS-501 M5x0.8-14 mm.STEP
PS-501 M5x0.8-12 mm.pdf
3D
PS-501 M5x0.8-12 mm.STEP
PS-501 M5x0.8-10 mm.pdf
3D
PS-501 M5x0.8-10 mm.STEP
PS-501 M5x0.8-6 mm.pdf
3D
PS-501 M5x0.8-6 mm.STEP
PS-501 M5x0.8-8 mm.pdf
3D
PS-501 M5x0.8-8 mm.STEP
PS-501-PDF
Minden Solidshell Enclosures termékre minőségi garanciánk vonatkozik. A termékek a kézbesítéstől számított 14 napon belül, eredeti állapotukban és csomagolásukban visszaküldhetők. Az egyedileg megmunkált vagy módosított termékekre eltérő visszaküldési feltételek vonatkozhatnak. Részletekért vegye fel velünk a kapcsolatot.
Még nincs értékelés ebben a kategóriában.