Om prijzen te zien
Productcode: A-603-0-0-S-0
500 stuks
Barcode: 8698651103243
| Draadgrootte | M3 |
| Draadsteek | 0,5 mm |
| Volledig bedraad | Volledig bedraad |
| Type draad | Metrisch |
| Draadafstand | Grof |
| Thread Fit | Klasse 6h |
| Draadrichting | Rechterhand |
| Hoofd Diameter | 5.4 mm |
| Hoofd Hoogte | 1.65 mm |
| Verzinkhoek | 90° |
| Stijl van aandrijving | PH Philips |
| Stijl van aandrijving | PH-1 |
| Type hoofd | Flat |
| Profiel met platte kop | Standaard |
| Systeem van metingen | Metrisch |
| RoHS | Conform RoHS (2015/863/EU) |
| REACH | Voldoet aan REACH |
| Land van herkomst | Türkiye |
| Specificaties | DIN 965 |
| Materiaal | 20 Mn-B4 |
| Warmtebehandeling | Geen |
| Hardheid | Niet beoordeeld |
| Lengte | 8 mm |
| Oppervlaktebescherming | Metallic A2F Cr+3 /Zwart A2S Cr+3 |
Alle Solidshell Enclosures-producten vallen onder onze kwaliteitsgarantie. Producten kunnen binnen 14 dagen na levering worden geretourneerd in hun originele staat en verpakking. Op maat bewerkte of gemodificeerde producten kunnen afwijkende retourvoorwaarden hebben. Neem contact met ons op voor meer informatie.
Nog geen beoordelingen in deze categorie.