Om prijzen te zien
Productcode: PS-401-12-0-N-0
500 stuks
Barcode: 2416700185035
| Hoofd Diameter | 7,5 mm |
| Hoofd Hoogte | 3.2 mm |
| Stijl van aandrijving | PH Philips |
| Stijl van aandrijving | PH-1 |
| Type hoofd | Rond |
| Afgeronde hoofdstijl | Pan |
| Profiel met afgeronde kop | Standaard |
| Draadgrootte | M4 |
| Draadsteek | 0.7 mm |
| Volledig bedraad | Volledig bedraad |
| Draadafstand | Grof |
| Thread Fit | Klasse 6h |
| Systeem van metingen | Metrisch |
| RoHS | Conform RoHS (2015/863/EU) |
| REACH | Voldoet aan REACH |
| Land van herkomst | Türkiye |
| Materiaal | PA6 %30GF (Glasvezel Versterkt) |
| Bedrijfstemperatuur | -40° / +120° |
PS-401 M4x0.7-16 mm.pdf
PS-401 M4x0.7-20 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-20 mm.STEP
3D
PS-401 M4x0.7-16 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-14 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-14 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-12 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-12 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-10 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-10 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-8 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-8 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-6 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-6 mm.STEP
PS-401-PDF
Alle Solidshell Enclosures-producten vallen onder onze kwaliteitsgarantie. Producten kunnen binnen 14 dagen na levering worden geretourneerd in hun originele staat en verpakking. Op maat bewerkte of gemodificeerde producten kunnen afwijkende retourvoorwaarden hebben. Neem contact met ons op voor meer informatie.
Nog geen beoordelingen in deze categorie.