За да видите цените,
Код на продукта: A-637-0-0-S-0
1250 бр.
Баркод: 8698651111026
| Глава Диаметър | 4.2 мм |
| Височина на главата | 1.8 mm |
| Drive Style | PH Philips |
| Drive Style | PH-1 |
| Тип на главата | Кръг |
| Тип на накрайника | посочи |
| Напречно сечение на шенкела | Кръг |
| За използване в | Метални листове |
| Стил на заоблената глава | Пан |
| Заоблен профил на главата | Стандарт |
| Размер на резбата | 2.2 mm |
| Напълно с резба | Напълно с резба |
| Посока на нишката | Дясна ръка |
| Максимална дебелина на пробиване | 0.65 mm |
| Метод на подслушване | Самонарязване |
| Вид на винта за нарязване | C |
| Материал | 20 Mn-B4 |
| Термична обработка | Carbonitration |
| Твърдост | Min.450 Hv0.3 |
| Система за измерване | Метрика |
| Държава на произход | Türkiye |
| Спецификации Met | DIN 7981 |
| Дължина | 4.5 mm |
| Повърхностна защита | Металик A2F Cr+3 / Черно A2S Cr+3 |
Всички продукти на Solidshell Enclosures са покрити от нашата гаранция за качество. Продуктите могат да бъдат върнати в рамките на 14 дни от доставката в оригинално състояние и опаковка. За продукти с CNC обработка или модификации може да има различни условия за връщане. Свържете се с нас за подробности.
Все още няма ревюта в тази категория.