За да видите цените,
Код на продукта: A-625-0-0-S-0
250 бр.
Баркод: 8698651104622
| Глава Диаметър | 5,5 мм |
| Височина на главата | 1.7 mm |
| Ъгъл на зенкера | 80° |
| Drive Style | PH Philips |
| Drive Style | PH-1 |
| Тип на главата | Flat |
| Профил с плоска глава | Стандарт |
| Тип на накрайника | |
| Напречно сечение на шенкела | Кръг |
| За използване в | Метални листове |
| Размер на резбата | M2.9 |
| Напълно с резба | частично Threaded |
| Посока на нишката | Дясна ръка |
| Максимална дебелина на пробиване | 0.65 mm |
| Метод на подслушване | Самонарязване |
| Вид на винта за нарязване | C |
| Материал | 20 Mn-B4 |
| Термична обработка | Carbonitration |
| Твърдост | Min.450 Hv0.3 |
| Система за измерване | Метрика |
| Спецификации Met | DIN 7982 |
| Тест за сол | 72 HRS |
| Дължина | 32 мм |
| Повърхностна защита | Металик A2F Cr+3 / Черно A2S Cr+3 |
Всички продукти на Solidshell Enclosures са покрити от нашата гаранция за качество. Продуктите могат да бъдат върнати в рамките на 14 дни от доставката в оригинално състояние и опаковка. За продукти с CNC обработка или модификации може да има различни условия за връщане. Свържете се с нас за подробности.
Все още няма ревюта в тази категория.