За да видите цените,
Код на продукта: A-63-0-0-M-0
500 бр.
Баркод: 8698651102963
| Глава Диаметър | 5.6 мм |
| Височина на главата | 2.2 мм |
| Drive Style | PH Philips |
| Drive Style | PH-1 |
| Тип на главата | Кръг |
| Тип на накрайника | Blunt End |
| Напречно сечение на шенкела | Кръг |
| За използване в | Пластмасови |
| Стил на заоблената глава | Пан |
| Заоблен профил на главата | Стандарт |
| Размер на резбата | M3 |
| Напълно с резба | Напълно с резба |
| Посока на нишката | Дясна ръка |
| Вид на винта за нарязване | F |
| Материал | 20 Mn-B4 |
| Термична обработка | Carbonitration |
| Твърдост | Min.450 Hv0.3 |
| Система за измерване | Метрика |
| Държава на произход | Türkiye |
| Спецификации Met | DIN 7981 |
| Дължина | 16 мм |
| Повърхностна защита | Металик A2F Cr+3 / Черно A2S Cr+3 |
Всички продукти на Solidshell Enclosures са покрити от нашата гаранция за качество. Продуктите могат да бъдат върнати в рамките на 14 дни от доставката в оригинално състояние и опаковка. За продукти с CNC обработка или модификации може да има различни условия за връщане. Свържете се с нас за подробности.
Все още няма ревюта в тази категория.