За да видите цените,
Код на продукта: PS-401-12-0-N-0
500 бр.
Баркод: 2416700185035
| Глава Диаметър | 7,5 мм |
| Височина на главата | 3.2 mm |
| Drive Style | PH Philips |
| Drive Style | PH-1 |
| Тип на главата | Кръг |
| Стил на заоблената глава | Пан |
| Заоблен профил на главата | Стандарт |
| Размер на резбата | M4 |
| Нишка за наклон | 0.7 mm |
| Напълно с резба | Напълно с резба |
| Разстояние между нишките | Груб |
| Thread Fit | Клас 6h |
| Система за измерване | Метрика |
| RoHS | Съответствие с RoHS (2015/863/ЕС) |
| REACH | Съответствие с REACH |
| Държава на произход | Türkiye |
| Материал | PA6 %30GF (подсилен със стъклени влакна) |
| Работна температура | -40° / +120° |
PS-401 M4x0.7-16 mm.pdf
PS-401 M4x0.7-20 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-20 mm.STEP
3D
PS-401 M4x0.7-16 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-14 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-14 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-12 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-12 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-10 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-10 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-8 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-8 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-6 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-6 mm.STEP
PS-401-PDF
Всички продукти на Solidshell Enclosures са покрити от нашата гаранция за качество. Продуктите могат да бъдат върнати в рамките на 14 дни от доставката в оригинално състояние и опаковка. За продукти с CNC обработка или модификации може да има различни условия за връщане. Свържете се с нас за подробности.
Все още няма ревюта в тази категория.