За да видите цените,
Код на продукта: PS-501-20-Y-N-0
500 бр.
Баркод: 2416700186001
| Глава Диаметър | 8.8 mm |
| Височина на главата | 3.7 mm |
| Drive Style | PH Philips |
| Drive Style | PH-2 |
| Тип на главата | Кръг |
| Стил на заоблената глава | Пан |
| Заоблен профил на главата | Стандарт |
| Размер на резбата | M5 |
| Нишка за наклон | 0.8 mm |
| Напълно с резба | Напълно с резба |
| Разстояние между нишките | Груб |
| Thread Fit | Клас 6h |
| Система за измерване | Метрика |
| RoHS | Съответствие с RoHS (2015/863/ЕС) |
| REACH | Съответствие с REACH |
| Държава на произход | Türkiye |
| Материал | PA6 %30GF (подсилен със стъклени влакна) |
| Работна температура | -40° / +120° |
PS-501 M5x0.8-20 mm.pdf
3D
PS-501 M5x0.8-20 mm.STEP
PS-501 M5x0.8-16 mm.pdf
3D
PS-501 M5x0.8-16 mm.STEP
PS-501 M5x0.8-14 mm.pdf
3D
PS-501 M5x0.8-14 mm.STEP
PS-501 M5x0.8-12 mm.pdf
3D
PS-501 M5x0.8-12 mm.STEP
PS-501 M5x0.8-10 mm.pdf
3D
PS-501 M5x0.8-10 mm.STEP
PS-501 M5x0.8-6 mm.pdf
3D
PS-501 M5x0.8-6 mm.STEP
PS-501 M5x0.8-8 mm.pdf
3D
PS-501 M5x0.8-8 mm.STEP
PS-501-PDF
Всички продукти на Solidshell Enclosures са покрити от нашата гаранция за качество. Продуктите могат да бъдат върнати в рамките на 14 дни от доставката в оригинално състояние и опаковка. За продукти с CNC обработка или модификации може да има различни условия за връщане. Свържете се с нас за подробности.
Все още няма ревюта в тази категория.