Aby zobaczyć ceny,
Kod produktu: A-626-0-0-S-0
150 szt.
Kod kreskowy: 8698651104639
| Średnica głowicy | 5.5 mm |
| Wysokość głowy | 1.7 mm |
| Kąt pogłębienia | 80° |
| Drive Style | PH Philips |
| Drive Style | PH-1 |
| Typ głowy | Mieszkanie |
| Płaski profil głowicy | Standard |
| Typ wskazówki | |
| Przekrój trzpienia | Okrągły |
| Do użytku w | Blacha |
| Rozmiar gwintu | M2.9 |
| W pełni gwintowane | częściowo gwintowane |
| Thread Direction | Right Hand |
| Maksymalna grubość wiercenia | 0.65 mm |
| Tapping Method | Samogwintowanie |
| Typ śruby gwintowanej | C |
| Materiał | 20 Mn-B4 |
| Obróbka cieplna | Carbonitration |
| Twardość | Min.450 Hv0.3 |
| System pomiarowy | Metric |
| Spełnione specyfikacje | DIN 7982 |
| Salt Test | 72 HRS |
| Długość | 40 mm |
| Ochrona powierzchni | Metaliczny A2F Cr+3 / Czarny A2S Cr+3 |
Wszystkie produkty Solidshell Enclosures są objęte naszą gwarancją jakości. Produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od dostawy w oryginalnym stanie i opakowaniu. Produkty obrobione na CNC lub zmodyfikowane mogą mieć inne warunki zwrotu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegóły.
W tej kategorii nie ma jeszcze opinii.