Aby zobaczyć ceny,
Kod produktu: A-647-0-0-M-0
250 szt.
Kod kreskowy: 8698651111811
| Średnica głowicy | 6 mm |
| Wysokość głowy | 2.4 mm |
| Drive Style | PH Philips |
| Drive Style | PH-1 |
| Typ głowy | Okrągły |
| Styl zaokrąglonej głowy | Pan |
| Zaokrąglony profil głowicy | Standard |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| Thread Pitch | 0,5 mm |
| W pełni gwintowane | W pełni gwintowane |
| Typ wątku | Metric |
| Rozstaw gwintów | Zgrubne |
| Thread Fit | Klasa 6h |
| System pomiarowy | Metric |
| RoHS | Zgodność z dyrektywą RoHS (2015/863/UE) |
| REACH | Zgodność z REACH |
| Kraj pochodzenia | Türkiye |
| Spełnione specyfikacje | DIN 7985 |
| Materiał | 20 Mn-B4 |
| Twardość | Nie oceniono |
| Długość | 25 mm |
Wszystkie produkty Solidshell Enclosures są objęte naszą gwarancją jakości. Produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od dostawy w oryginalnym stanie i opakowaniu. Produkty obrobione na CNC lub zmodyfikowane mogą mieć inne warunki zwrotu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegóły.
W tej kategorii nie ma jeszcze opinii.