Aby zobaczyć ceny,
Kod produktu: VD-425-6-0-S-C
250 szt.
Kod kreskowy: 8698651439151
| Rozmiar gwintu | M2,5 |
| Thread Pitch | 0,45 mm |
| W pełni gwintowane | W pełni gwintowane |
| Typ wątku | Metric |
| Rozstaw gwintów | Zgrubne |
| Thread Fit | Klasa 6h |
| Thread Direction | Right Hand |
| Średnica głowicy | 4.7 mm |
| Wysokość głowy | 1.5 mm |
| Kąt pogłębienia | 90° |
| Drive Style | PH Philips |
| Typ głowy | Mieszkanie |
| Płaski profil głowicy | Standard |
| System pomiarowy | Metric |
| Spełnione specyfikacje | DIN 965 |
| RoHS | Zgodność z dyrektywą RoHS (2015/863/UE) |
| REACH | Zgodność z REACH |
| Kraj pochodzenia | Türkiye |
| Materiał | 20 Mn-B4 |
| Obróbka cieplna | Nie |
| Twardość | Nie oceniono |
| Długość | 6 mm |
| Ochrona powierzchni | Metaliczny A2F Cr+3 / Czarny A2S Cr+3 |
Wszystkie produkty Solidshell Enclosures są objęte naszą gwarancją jakości. Produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od dostawy w oryginalnym stanie i opakowaniu. Produkty obrobione na CNC lub zmodyfikowane mogą mieć inne warunki zwrotu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegóły.
W tej kategorii nie ma jeszcze opinii.