Aby zobaczyć ceny,
Kod produktu: A-619-0-0-S-0
300 szt.
Kod kreskowy: 8698651115666
| Średnica głowicy | 5.6 mm |
| Wysokość głowy | 1.8 mm |
| Drive Style | PH Philips |
| Drive Style | PH-1 |
| Typ głowy | Mieszkanie |
| Płaski profil głowicy | Standard |
| Typ wskazówki | Blunt End |
| Przekrój trzpienia | Okrągły |
| Do użytku w | Tworzywa sztuczne |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| W pełni gwintowane | W pełni gwintowane |
| Thread Direction | Right Hand |
| Typ śruby gwintowanej | F |
| Materiał | 20 Mn-B4 |
| Obróbka cieplna | Carbonitration |
| Twardość | Min.450 Hv0.3 |
| System pomiarowy | Metric |
| Kraj pochodzenia | Türkiye |
| Spełnione specyfikacje | DIN 7982 |
| Długość | 12 mm |
| Ochrona powierzchni | Metaliczny A2F Cr+3 / Czarny A2S Cr+3 |
Wszystkie produkty Solidshell Enclosures są objęte naszą gwarancją jakości. Produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od dostawy w oryginalnym stanie i opakowaniu. Produkty obrobione na CNC lub zmodyfikowane mogą mieć inne warunki zwrotu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegóły.
W tej kategorii nie ma jeszcze opinii.