Aby zobaczyć ceny,
Kod produktu: PS-401-12-0-N-0
500 szt.
Kod kreskowy: 2416700185035
| Średnica głowicy | 7,5 mm |
| Wysokość głowy | 3.2 mm |
| Drive Style | PH Philips |
| Drive Style | PH-1 |
| Typ głowy | Okrągły |
| Styl zaokrąglonej głowy | Pan |
| Zaokrąglony profil głowicy | Standard |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| Thread Pitch | 0.7 mm |
| W pełni gwintowane | W pełni gwintowane |
| Rozstaw gwintów | Zgrubne |
| Thread Fit | Klasa 6h |
| System pomiarowy | Metric |
| RoHS | Zgodność z dyrektywą RoHS (2015/863/UE) |
| REACH | Zgodność z REACH |
| Kraj pochodzenia | Türkiye |
| Materiał | PA6 %30GF (wzmocniony włóknem szklanym) |
| Temperatura pracy | -40° / +120° |
PS-401 M4x0.7-16 mm.pdf
PS-401 M4x0.7-20 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-20 mm.STEP
3D
PS-401 M4x0.7-16 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-14 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-14 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-12 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-12 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-10 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-10 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-8 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-8 mm.STEP
PS-401 M4x0.7-6 mm.pdf
3D
PS-401 M4x0.7-6 mm.STEP
PS-401-PDF
Wszystkie produkty Solidshell Enclosures są objęte naszą gwarancją jakości. Produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od dostawy w oryginalnym stanie i opakowaniu. Produkty obrobione na CNC lub zmodyfikowane mogą mieć inne warunki zwrotu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegóły.
W tej kategorii nie ma jeszcze opinii.